KONST / Litografier / Grafiskt blad 13272003
*
nr 1327 2003
Jonas Nilsson
(f. 1968), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Varg. Signerad, numrerad 35/60. Oramat löst blad. Motivet: 38x56 cm
Jonas Nilsson, svensk bildkonstnär född 1968.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 maj 2020
kl 18:05:46
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/5 11:29:28
1
500 kr
18/5 16:29:07
2
1.000 kr
18/5 17:36:39
1
700 kr
18/5 17:36:39
2
800 kr (Budbetjänt)
18/5 17:58:04
1
900 kr
18/5 17:58:04
2
1.000 kr (Budbetjänt)
18/5 17:58:39
1
Vinnande bud
18/5 18:02:50
1
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gicléetryck jonas nilsson litografier oramat löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige varg
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:20
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:18
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:54
*
Jonas Nilsson
Jonas Nilsson, svensk bildkonstnär född 1968.
Läs om budbetjänten
nr 1327 2003
Jonas Nilsson
(f. 1968), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Varg. Signerad, numrerad 35/60. Oramat löst blad. Motivet: 38x56 cm
Jonas Nilsson, svensk bildkonstnär född 1968.
| Utrop: | 700 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 18 maj 2020 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 18/5 11:29:28 | 1 | 500 kr |
| 18/5 16:29:07 | 2 | 1.000 kr |
| 18/5 17:36:39 | 1 | 700 kr |
| 18/5 17:36:39 | 2 | 800 kr (Budbetjänt) |
| 18/5 17:58:04 | 1 | 900 kr |
| 18/5 17:58:04 | 2 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
| 18/5 17:58:39 | 1 | Vinnande bud |
| 18/5 18:02:50 | 1 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gicléetryck jonas nilsson litografier oramat löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige varg
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:20 -
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:18 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:54



